SSK SİCİL NO | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

SSK SİCİL NO

ssk

SSK sicil no sorgulama işlemi ile unuttuğunuz şifrenizi kolayca öğrenebilirsiniz. İnternet üzerinden yapılabilen birçok işlemden biri olan SSK sicil no sorgulama işlemi için yapılması gerekenleri yazımızın devamında sizlere detalı bir şekilde anlatacağız. Bu yazımızda sicil numaranızı E-Devlet sistemi üzerinden nasıl yapacağınızı anlatmış bulunmaktayız. Vermiş olduğumuz bilgileri takip edip SSK sicil no sorgulama işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

E-Devlet SSK Sicil No Sorgulama Nasıl Yapılır?

SSK sicil numarası sorgulama işlemi birçok işlem gibi E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu site üzerinden işlem yapabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Bu şifreyi daha önce almadıysanız size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Ardından işlem yapacak olduğunuz sayfaya ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz linke tıklayınız. Arkasından açılan yeni ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ yazısının üzerine giderek kimlik doğrulama ekranına ulaşacaksınız.

3

Burada sizden T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri gerekli yerlere doğru bir şekilde yazdıktan sonra sistem girişinizi gerçekleştirmek için ‘sisteme giriş yap’ yazısının üzerine tıklanmalıdır.

Kimlik Doğrulama Platformu

Böylelikle sicil numaranıza ulaşabileceksiniz.

E-Devlet SSK Sicil No Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.