EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ BORDROSU | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ BORDROSU

emekli_sandigi_2

Banka kredisi almak isteyen vatandaşlarımızdan istenen ilk belge maaş bordrosudur. Çalışan kişiler maaş bordrolarına çalıştıkları yerlerden ulaşabilirler. Emekli Sandığına bağlı bulunan kişiler için de Emekli Sandığı maaş bordrosu alma işlemleri oldukça basit bir şekilde internet üzerinden yapılmaktadır. 657 sayılı devlet memuru olan kişiler Emekli Sandığı’na bağlı olan kişilerdir.  Maliye Bakanlığı internet üzerinden kişilerin maaşları ile ilgili bilgi alma hizmeti sağlamaktadır. Emekli Sandığı maaş bordrosu sorgulama işlemlerinizi www.muhesabat.gov.tr adresinden yapabilirsiniz.

Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Alma

Emekli Sandığı maaş bordrosu için ilk olarak yazının sonunda verdiğimiz linke tıklayınız. Açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız istenecektir. TC kimlik numaranızı dikkatli bir şekilde doldurunuz. Daha sonra kurum sicilinizi ve Emekli Sandığı sicil numaralarınızı giriniz. Bu bilgileri doldurduktan sonra Emekli Sandığı maaş bordronuzu görebilir ve çıktısını alabilirsiniz. İnternetten aldığınız bu bordroyu resmi kurumlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kısacası Emekli Sandığı maaş bordrosu almak için kuruma gitmeye gerek yoktur. İnternetten aldığınız bu bordroyu yapacağınız her işlemde kullanabilirsiniz. Bu işlemler içinde bankada gelir. Eğer ki internet üzerinden maaş bordrosu almak istemeyen veya internet üzerinden alamayan vatandaşlarımız Sosyal Güvenlik Kurumu‘ndan Emekli Sandığı maaş bordrosunu alabilirler. Ancak internet üzerinden işlemlerini daha kolay ve zaman kaybetmeden yapacakları kesindir.

Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Almak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Bünyamin Gençaslan diyor ki:

    TC. Kimlik Numarasına ulaşılamadı yazıyor. Ben kadro karşılığı personel iken emekli oldum. Bu konuda bizi bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

    1. Aykut Otu diyor ki:

      Konuyla alakalı ALO 170 hattını arayabilirsiniz.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.