EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

EMEKLİ SANDIĞI HİZMET DÖKÜMÜ

yurtdisi-borclanmasi

Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulama işlemini birçok işlemde olduğu gibi artık E-Devlet sistemi üzerinden yapabilmektesiniz. E-Devlet sisteminin gelmesi ile birlikte artık kurumlarda saatlerce sıra beklemeden kurum ve kuruluşlarınızdaki işlemlerinizi yapabilmektesiniz. Yazımızın ilerleyen kısımında yer alacak olan Emekli Sandığı hizmet dökümü ile ilgili bilgi akışına bu yazıda yer bulabileceksiniz. Vermiş olduğumuz bilgilerin sunduğu kolay imkanlar ile oldukça rahat ve basit bir şekilde Emekli Sandığı hizmet dökümü bilgisine ulaşabilirsiniz.

Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Emekli Sandığı hizmet dökümü işleminizi E-Devlet yoluyla yapabilmek için öncelikle size E-Devlet şifresi lazımdır. E-Devlet şifresi sahibi olmak size oldukça basittir. Şifre sahibi olmak için öncelikle yapmanız gereken işlme size en yakın olan PTT şubesine gitmek olacaktır. Şubede sizden 2 TL işlem ücreti talep edilecektir. İşlem ücreti ödendikten sonra artık sizde bir E-Devlet şifresine sahip olacaksınız ve Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulama işlemi dahil birçok işleminizi yerine getirebilirsiniz.

Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulamasını yapabilmek için sırayı takip ederek aşağıdaki işlemleri yerine getiriniz.

  1. İlk olarak yazının bitiminde yer alan linke basınız.
  2. Daha sonra açılacak olan sayfada kimlik bilgilerinizi girmeniz istenecektir. Kimlik bilgilerinizi giriniz.
  3. T.C kimlik numaranızın yanında E-Devlet şifrenizi de girmeniz gerekmektedir.
  4. Daha sonra ”Sisteme Giriş” butonuna basınız.Bu uygulamanın ardından Emekli Sandığı hizmet dökümü sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olacaksınız.

Emekli Sandığı Hizmet Dökümü Sorgulama İçin TIKLAYINIZ !Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.