E-DEVLET 4A EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

E-DEVLET 4A EMEKLİ AYLIK KESİNTİLERİ

timthumb

Emekli aylığınızda karşılaşmak istemediğiniz veya olası bir kesinti var ise ve bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız devlete ait kurum ve kuruluşlarda saatlerce sıra beklemek zorunda değilsiniz. Artık internet yardımı ile birlikte vakit ve enerji harcamadan bu işlemi kolay ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazıda sizlere E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri sorgulama işlemlerini  nasıl yapacağınızı anlatamaya çalışacağız.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri Sorgulama İşlemi

E-Devlet sisteminin sağladığı kolaylık ile artık E-Devlet 4A emekli aylık kesintilerini sorgulayabileceksiniz . E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor ve E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri işlemlerini nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız yazının sonunda yer alacak olan linke tıklayınız. Açılacak olan sayfada “turkiye.gov.tr” sitesi adı altında “E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri” başlığı karşınıza çıkacaktır. Açılacak olan bu yeni sayfada E-Devlet sistemi ile bir işlem gerçekleştirebilmek için size ait bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Ancak hala bir E-Devlet şifresi sahibi değilseniz yapmanız gereken çok kolay bir işlem vardır. Size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL işlem ücreti karşılığında E-Devlet şifresine sahibi olabilirsiniz.

  • Açılmış sayfada karşınıza  “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneği çıkacaktır bu seçeneğe tıklayınız.
  • Daha sonra yine yeni açılacak olna sayfada sizden size ait T.C. kimlik numaranız ve yine size ait olan E-Devlet şifrenizi girmeniz gerekmektedir. Böylelikle sisteme giriş yapmış olacaksınız.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra E-Devlet 4A emekli aylık kesintileri sorgulama işlemimizi yapabilirsiniz.

E-Devlet 4A Emekli Aylık Kesintileri Sorgulama İşlemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.