SSK RANDEVU SİSTEMİ | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

SSK RANDEVU SİSTEMİ

ssk

SSK randevu sistemi hastaların hastanelerde uzun zaman sıra beklememeleri için oluşturulmuş bir sistemdir. Sağlık Bakanlığı tarafından hastaların daha hızlı ve etkin muayene olmaları için oluşturulmuş SSK randevu sisteminde 2 şekilde randevu alınabilmektedir. Bunlardan ilki ALO 182 hattı üzerinden randevu alımı, diğeri ise internet üzerinden online randevu alımıdır.

SSK Randevu Sistemiyle ALO 182’den Randevu Alma

Sabit ya da cep telefonu numaranızdan 182’yi tuşlayınız. Kimliğinizi yanınızda bulundurunuz. Operatör sizden TC kimlik numaranızı isteyecektir. Operatöre tercih ettiğiniz hastane, poliklinik ve doktoru söyleyiniz. Bunun ardından operatör uygun saat ve günü size söyleyecektir. Size uygun zamanı seçip randevu alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Randevu Sistemiyle Online Randevu Alma

İnternet üzerinden randevu almak için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayınız. Açılan sayfanın sağ kısmında bulunan Randevu Al butonuna tıklayınız. SSK randevu sistemini kullanmak için üye olmanız gerekecektir. Üye değilseniz “Yeni Üye” seçeneğine tıklayınız. Burada sizden istenilen bilgileri doldurunuz. Üye olduktan sonra artık SSK randevu sistemine giriş yapabilirsiniz. TC kimlik numaranız ve oluşturduğunuz parolanızı giriniz. Giriş seçeneğine tıklayınız. Açılan sayfadan hastane, doktor ve hangi günler sizin için uygunsa seçiniz ve randevunuzu kaydediniz. Eğer randevunuzu değiştirmek isterseniz randevu geçmişi bölümünden randevunuzun iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

SSK Randevu Sistemi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.