SSK RANDEVU ALMA | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

SSK RANDEVU ALMA

randevu alma

Bu yazımızda size SSK randevu alma hakkında bilgi vereceğiz. 3 şekilde randevu alabilirsiniz. Dilerseniz Alo 182’yi arayarak telefon ile randevu alabilir dilerseniz sabah erken saatlerde hastaneye giderek randevu alabilir dilerseniz de internet üzerinden randevu alabilirsiniz. Aşağıda başlıklar halinde randevu çeşitlerinden bahsedeceğiz.

İnternetten SSK Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

İnternet üzerinden SGK randevu alma işleminizi gerçekleştirmek için öncelikle aşağıda verilen siteye kayıt olmanız gerekmektedir. Üye değilseniz veya ilk defa giriş yapıyorsanız aşağıdaki “Yeni Üye” butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurup üye olabilirsiniz. Zaten üye iseniz veya şimdi üye olduysanız T.C. kimlik numaranızı ve şifrenizi doldurarak giriş yapabilirsiniz.

SSK randevu alma işleminizi gerçekleştirmek için siteye girdikten sonra bulunduğunuz ili, görünmek istediğiniz ili ve kliniği, klinik yerini ve görünmeyi dilediğiniz doktoru seçip ” Randevu Alma ” butonuna tıklayınız. İnternet üzerinden SSK randevu alma işleminizi gerçekleştirmiş bulunmaktasınız. Hem de sabah erkenden kalkıp hastanede beklemek zorunda kalmadan.

Alo 182’yi Arayarak SSK Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ev, iş veya ankesörlü telefondan SSK randevu alma işleminizi gerçekleştirmek için Alo 182’yi aramalısınız. Üstelik yapmanız gereken sadece telefonunuzu karşılayan operatöre T.C. kimlik numaranızı, görünmek istediğiniz hastaneyi, kliniği ve doktoru belirtiniz. Çağrınızı karşılayacak olan operatör size uygun saat ve tarihi belirtecektir.Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.