SSK MAAŞ SORGULAMA | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

SSK MAAŞ SORGULAMA

maaş sorgulama

SSK maaş sorgulama işleminizi gerçekleştirebilmek için bazı bilgilerinizi bilmeniz gerekmektedir. Yani sigortaya başlangıç tarihinizi, malulen emeklilik gibi bir sorununuzun olup olmadığını ve çalışma durumunuzda herhangi bir tersliğin söz konusu olup olmadığını bilmeniz gerekmektedir. Sigortalılık süresi deyince çalışma hayatınızda ki çıraklık veya staj döneminiz sigortaya başlangıç tarihinize dahil edildir. Bu yazımızda SGK maaş sorgulama hakkında sizi bilgilendireceğiz.

SSK Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bu sorgulama  işlemi de birçok sorgulama işlemi gibi E-Devlet üzerinden yapılmaktadır. Bu siteden yapılan işlemler için sizlerden şifre istenmektedir. Eğer daha önceden almış olduğunuz E-Devlet şifreniz yoksa size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL ücret karşılığında bu şifreyi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra ilk olarak sorgulama işleminizi yapacak olduğunuz sayfaya ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuzu bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan yeni ekranda ilk olarak ‘kimliğimi şimdi doğrula’ yazısının üzerine gidilmelidir.

6

Daha sonrasında T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi gerekli yerlere doğru şekilde yazarak sistem girişi sağlanmalıdır.

Kimlik Doğrulama Platformu

Böylelikle SSK maaşınız ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

SSK Maaş Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.