SSK İŞE GİRİŞ | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

SSK İŞE GİRİŞ

ssk

SSK işe giriş tarihi sorgulama internet üzerinden yapılabilen işlemlerdendir. Bu yazıda size bu işlemin nereden ve nasıl yapıldığını açıkladık. Sizin de bildiğiniz gibi emeklilik hesaplama ve emeklilik maaşı hesaplama konularında SSK işe giriş tarihi büyük önem taşır. Ne zaman emekli olacağınızı işe giriş gününden hesaplamaya başlandığı için önemlidir. İnternet üzerinde SGK işe giriş tarihini öğrenebilmeniz mümkündür. Yazımızın devamında bu işlemi nereden ve nasıl yapabileceğinizi sizlere detaylı bir şekilde anlatacağız.

SSK İşe Giriş Tarihi Nasıl Sorgulanır?

Öncelikli olarak bu işlem birçok kurumun işlemine ev sahipliği yapmakta olan E-Devlet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu sitede işlem yapabilmek için E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır ve eğer daha önceden bir şifre edinmediyseniz size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifreyi E-Devlet sistemi içerisinde yer alan tüm işlemler için kullanabilirsiniz. Elinizde şifreniz olduğunda ilk olarak yapmanız gereken yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Arkasından açılacak olan yeni ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ demeniz gerekmektedir.

7

Kimlik doğrulama sayfasına ulaştığınızda sizden T.C. kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Bu bilgileri doğru bir şekilde gerekli yerlere yazdıktan sonra ‘sisteme giriş yap’ yazılı kutucuğun üzerine tıklanmalıdır.

Kimlik Doğrulama Platformu

Böylelikle sistem girişinizi sağladığınızda SSK işe giriş ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabileceksiniz.

SSK İşe Giriş İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.