SSK İŞE GİRİŞ TARİHİNİ ÖĞRENME | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

SSK İŞE GİRİŞ TARİHİNİ ÖĞRENME

ssk

Günümüzde internet, bizlere her türlü işlemi çabucak yapma olanağı sunuyor. SGK’da bu konuda vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla internet hizmetlerini geliştirmiştir. SGK’nın sunmuş olduğu bu hizmetler sayesinde SSK ile ilgili bütün işlemlerinizi kendinizi yormadan, sıkılmadan, sıra beklemeden, oturduğunuz yerden kolayca halledebilirsiniz. Bu hizmetlerden biri de SSK işe giriş tarihini öğrenme sistemidir. Vatandaşlarımızın çoğu işe girdiği tarihi hatırlamamaktadır. SSK işe giriş tarihini öğrenme ile işe girdiğiniz tarihi öğrenmenin yanı sıra emeklilik yaşınızı, emekliliğinize ne kadar kaldığını da detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

SSK İşe Giriş Tarihini Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Bu işlemi yapabilmenizin 2 yolu vardı, ancak bu yollardan birisi olan E-SGM sitesi üzerinden yapılan işlem sitenin kapatılması nedeni ile yapılmamaktadır. Diğer bir yol olan E-Devlet sistemi üzerinden yapılan işlem için şifreye ihtiyacınız vardır. Eğer daha önceden almış olduğunuz şifrenizi yoksa size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Şifrenizi aldıktan sonra yapmanız gerekenleri yazımızın devamında sizlere anlattık. Bu adımları takip ederek işe giriş tarihinizi kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

E-Devlet Şifresi ile SSK İşe Giriş Tarihini Öğrenme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Bu işlemi gerçekleştirmek için öncelikle yapmanız gereken metnin sonunda sizlere verilmiş olduğumuz bağlantı adresine tıklamaktır. Daha sonra açılan yeni sayfada ilk olarak ‘kimliğimi şimdi doğrula’ demeniz gerekmektedir. Arkasından sizden T.C kimlik numaranızı ve E-Devlet şifreniz istenecektir bu bilgileri doğru bir şekilde gereken yerlere yazmalısınız.  Son olarak ‘sisteme giriş yap’ yazılı kutucuğun üzerine tıklanması gerekmektedir. Böylelikle E-Devlet şifresi ile SGK işe giriş tarihini öğrenme işleminizi bitirmiş olacaksınız. Sisteme giriş yaptığınız zaman SSK işe giriş tarihinizi öğrenmiş olacaksınız.

E-Devlet Şifresi ile SSK İşe Giriş Tarihini Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.