SSK GÜN DÖKÜMÜ | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

SSK GÜN DÖKÜMÜ

ssk

SSK gün dökümü alma işlemini artık internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu işlem birçok sorgulama işlemine ev sahipliği yapan E-Devlett sitesi üzerinden şifre ile yapılmaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere SGK gün dökümünü nasıl alacağınızı size aşağıda kısaca anlatacağız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden SSK Gün Dökümü Nasıl Alınır?

Bu işlem E-Devlet sistemi üzerinden yapıldığı için E-Devlet şifrenize ihtiyacınız vardır. Eğer bu şifreyi daha önceden almadıysanız size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifreyi E-Devlet üzerinden yapacak olduğunuz işlemlerde kullanacağınız için kaybetmemek veya unutmamak için değiştirerek kullanabilirsiniz. Eğer daha önceden şifrenizi aldıysanız direkt olarak yazımızın devamında yer alan adımları takip ediniz.

İlk olarak işlem yapacak olduğunuz E-Devlet sayfasına ulaşabilmek için yazımızın sonunda yer alan bağlantı adresine gitmeniz gerekmektedir. Arkasından açılacak olan ekranda ‘kimliğimi şimdi doğrula’ yazılı yere tıklayınız. Karşına çıkan sayfada sizden T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifreniz istenecektir. Gerekli yerlere düzgün bir şekilde bu bilgileri yazdıktan sonra ‘sisteme giriş yap’ diyerek sistem girişinizi sağlayınız ve böylelikle SSK gün dökümünüze ulaşmış olacaksınız.

E-Devlet Sistemi Üzerinden SSK Gün Dökümü Almak İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.