EMEKLİLİK GÜN SAYISI | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

EMEKLİLİK GÜN SAYISI

emekliler-maaslarini-bayram-öncesi-alabilecekler-mi

İnternet üzerinde yapılan işlemlerin sayısı günümüzde giderek artmaktadır. Özellikle birçok kurum tarafından kullanılan uygulamalar sayesinde insanlar kurumlara direkt başvuruda bulup uzun sürelerde işlemlerinin yapılmasını beklemeden internet üzerinden dakikalar içinde kendileri halledebilirler. Sosyal Güvenlik Kurumu’nun da işlemleri internetten yapılmaktadır. SGK emeklilik gün sayısını öğrenmekte internet üzerinden yapılan işlemler arasındadır ve bizlerde bu yazımızda size bu konuda yardımcı olacağız.

E-SGM sitesi kapatılmadan önce bu işlem iki farklı yoldan yapılmaktaydı. E-SGM üzerinden şifresiz olarak sadece kimlik bilgileri ile yapılan bir işlemdi ancak bu sitenin insanlar tarafından kullanılmamasından dolayı siteye giriş sayısı azalmış ve böylelikle sitenin kapatılmasına karar verilmiştir. Diğer bir yol ise birçok kurumun sorgulama işlemlerine ev sahipliği yapan E-Devlet sitesi üzerinden şifreli olarak yapılmaktadır. Bu işlem için E-Devlet şifrenize ihtiyaç vardır ve eğer bu şifreyi edinmediyseniz size en yakın PTT şubesine giderek 2 TL ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz. Almış olduğunuz bu şifreyi E-Devlet üzerinden yapacak olduğunuzu tüm işlemler için kullanabilir ve eğer isterseniz şifrenizi değiştirebilirsiniz. Bizlerde yazımızın devamında sizlere E-Devlet üzerinden SGK emeklilik gün sayınızı nasıl öğreneceğinizi anlattık.

E-Devlet Üzerinden SGK Emeklilik Gün Sayısı

İlk olarak işlem yapacağınız sayfaya ulaşmak için yazımızın sonunda sizlerle paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılacak olan yeni sayfada sizden ‘kimliğimi şimdi doğrula’ yazısının üzerine tıklamanız istenmektedir. Arkasından yönlendirildiğiniz sayfada T.C kimlik numaranız ve E-Devlet şifrenizi doğru bir şekilde gerekli yerlere yazarak ‘sisteme giriş yap’ yazılı butonun üzerine tıklamanız gerekmektedir. Sistem girişinizi gerçekleştirdikten sonra emeklilik gün sayınız ile ilgili bilgilere çok kısa bir süre içinde ayrıntılı olarak ulaşmış olacaksınız.

E-Devlet Üzerinden SSK Emeklilik Gün Sayısı Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden BAĞ-KUR Emeklilik Gün Sayısı Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!

E-Devlet Üzerinden Emekli Sandığı Emeklilik Gün Sayısı Öğrenme İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.