E-DEVLET ŞİFRESİ ALMA | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

E-DEVLET ŞİFRESİ ALMA

timthumb (1)

E-Devlet sistemi günümüzde oldukça büyük bir yere sahiptir. İnsanların devlet dairelerinde uzun sıralar beklemek zorunda kalmamasına yardımcı olup oturdukları yerden yapmak istedikleri önemli ve gerekli işlemleri yapabilmelerini sağlamaktadır. E-Devlet sisteminden yararlanıp işlem yapabilmek için öncelikle bir E-Devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Aşağıdaki başlıkta E-Devlet şifresi alma konusunu detaylı olarak sizlere vereceğiz. Vermiş olduğumuz bilgileri dikkatlice takip ediniz.

E-Devlet Şifresi Nereden ve Nasıl Alınır ?

Yukarıdaki paragrafta belirttiğimiz gibi E-Devlet sisteminde işlem yapabilmek için bir E-Devlet şifresi almanız gerekiyor. Bu şifre için öncelikle herhangi bir PTT şubesine giderek başvuruda bulunmalısınız. Başvurunuzun ardından 2 TL karşılığında şifreniz size teslim edilecektir. Şifrenizi aldıktan sonra E-Devlet sistemine şifrenizi girerek ulaşabilirsiniz. Daha sonra buradan şifrenizi değiştirebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Unutma veya şifrenizi kaybetme gibi durumlarda tekrar bir E-Devlet şifresi almak istiyorsanız yine bir PTT şubesine gitmeniz gerekmektedir. Başvurunuz sonunda ödeyeceğiniz tutar 4 TL olacaktır.Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.