E-DEVLET KAPISI | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

E-DEVLET KAPISI

src sorgulama

E-Devlet sistemi ile birlikte birçok işlemi tek bir site üzerinden yapabilmekteyiz. E-Devlet kapısının amacı kamu hizmetlerini vatandaşlarımıza hızlı ve verimli bir şekilde iletebilmektedir. E-Devlet kapısı iş, devlet ve vatandaş sayfalarından oluşmaktadır. Ayrıca güncel duyurular ve kurumlar listesi gibi bölümlerde bulunmaktadır. Ayrıca E-Devlet girişine yazının sonunda vereceğimiz linkten de ulaşabilirsiniz. E-Devlet sisteminden işlem yapabilmek E-Devlet şifrenizin, mobil imzanızın yada elektronik imzanızın bulunması gerekmektedir.

E-Devlet şifrenizi herhangi bir PTT şubesinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. E-Devlet kapısına ayrıca mobil imza ile de giriş yapabilirsiniz. Mobil imzanızı ülkemiz GSM operatörlerinden aylık belirli bir ücret karşılığında edinebilirsiniz. E-Devlet sitemine girişin bir diğer yolu ise elektronik imzadır. Elektronik imzanızı bu hizmeti sağlayan özel şirketler tarafından belirli bir ücret karşılığında alabilirsiniz. E-Devlet kapısı üzerinden alınacak harç, vergi gibi ödemelerinizi de yapabilirsiniz.

E-Devlet Kapısının Sağladığı Hizmetler

Güncel duyuru hizmeti sağlar. Ödeme birimleri sayesinde ödeme işlemlerini kolaylaştırır. Vatandaşlarımızın merak ettikleri konular hakkında bilgilendirme sağlar. Tek bir internet sitesi üzerinden tüm kamu kurum ve kuruluşlarına ulaşma kolaylığı sağlar.

E-Devlet Kapısı Girişi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.