E-DEVLET GİRİŞİ | SGK Hizmet Sorgulama|SSK|Dökümü|E-Devlet|BAĞ-KUR

E-DEVLET GİRİŞİ

e devlet işlemleri

E Devlet, vatandaşlarımızın devletin tüm kurum ve kuruluşlarına tek bir elden ulaşabilmesi için kurulmuş bir sistemdir. Vatandaşlarımız merak ettikleri tüm soruları bu sistemden öğrenebilirler. Fakat E-Devlet girişi için şifre gereklidir. Şifreyi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında edinebilirsiniz. Şifreyi unuttuğunuz taktirde PTT’ye giderek yeni bir şifre alabilirsiniz. Ancak şifre ücreti bu sefer 4 TL olacaktır. E Devlet girişinin 3 yolu vardır. Aşağıda size 3 yoldan da E-Devlet girişinin nasıl yapacağınızı anlatacağız.

  1. Şifre İle E-Devlet Girişi: Şifre ile E-Devlet girişi PTT şubelerinden 2 TL karşılığında alacağınız E-Devlet şifresi ile yapılmaktadır.
  2. Mobil İmza İle E Devlet Girişi: Mobil imza ülkemiz GSM operatörlerinin E-Devlet sistemi için sundukları hizmettir. Avea, Türkcell gibi operatörlerden aylık belirli bir ücret karşılığında mobil imzanızı edinebilirsiniz.
  3. Elektronik İmza İle E Devlet Girişi: Elektronik imza özel şirketler tarafından sunulan bir hizmettir. Elektronik imza hizmeti veren özel şirketlerden belirli bir ücret karşılığında imzanızı edinebilirsiniz.

E-Devlet Girişi İçin TIKLAYINIZ!Etiketler:

Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.